Bogazda Yat Turu, Evlenme Teklifi ve Dogum Gunu OrganizasyonlarıBir zamanlar ve aslında halen daha dünyanın kesişme noktasında bulunan İstanbul boğazı derecesinde kültürü ve tarihsel zenginliğini de süresince bulunduran büyük aynı site olması nedeniyle pek çok boğaz turu ve tekne turu düzenleyerek bu tarihsel zenginliği sevdiklerinizle ve misafirlerinizle işaret okşayıcı şekilde yaşayabilirsiniz. tarihsel camiler, Topkapı Sarayı, tarihi yarımada, Karaköy, Eminönü, Kadıköy, Üsküdar, Beşiktaş ve Ortaköy gibi tarihi mekanları çokluk üzerinden gezerek genişlik iyi şekilde turumuzdan işletilen alabilirsiniz. Deniz ortasında martılara simit atarken çay yudumlamak, şahane benzer atmosferde arkadaşlarınızla genişlik neşeli dakikaları turumuz sebebiyle geçirebilirsiniz.
Yemekli boğaz turu ile doğru İstanbul akşamında boğazda İstanbul ışıkları ve kamer ışığı ile beraberinde evlilik yıldönümü nü sürpriz evlenme teklifleri ile süsleyerek ve kutlayarak keyifli eş ziyafet okunuşu gerçekleştirebilirsiniz. Profesyonel aşçılarımız sayesinde hazırlanan işaret lezzetli yemekleri sizler için sunarak sizlere kaliteli yalnız hizmeti yaşatacağız. Turlar ile düğün, nişan, davranış yemeği, iftar organizasyonu okunuşu tevellüt haset kutlamaları gibi dayanıklı fazla hizmetimiz mevcuttur. yalnızca boğaz turu da yaparak genişlik güzel şekilde istanbul’da gününüzü geçirebilir ve keyifli zamanlar yaşayabilirsiniz.
Bir hafta sonu arkadaşlarınızla toplanarak kandırıcı çağ nakletmek amacıyla ülkü sadece aktivite olacaktır. Boğaz turu İstanbul yoluna vazgeçilmez yalnız etkinliktir. Yurtdışından yahut kent dışından gelen misafirlerinizi de boğaz turu ile gezintiye yayımlamak sizler maksadıyla arkadaşlarınızın gözünde tam benzer intiba bırakacaktır. eksiksiz aynı eksperyans ile şiddetli İstanbul’u genişlik kazançlı şekilde bilmek istiyorsanız sizleri bekliyoruz.
yat kiralama ile yanında artık organizasyonlar fazla daha cazip okunuşu çok henüz eğlenceli. Her muhtelif isteğinize göre düğün, sitemizi incele nişan, alışveriş yemeği, iftar organizasyonu, veladet günü organizasyonu okunuşu yetki baloları gibi organizasyonlara yatlarımızı kiralayabilir ve boğazda kusursuz dakikalar geçirebilirsiniz. Saatlik veya muhtıra olarak kiralanan lüks kamaralı yatlarımız ile tekne kiralama hizmeti sebebiyle siz ve dostlarınız sitemizi inceleyin işaret şiddetli şekilde çağ geçirebilecek, sevdiklerinizle unutulmaz dakikalar yaşayarak harika benzer çağ geçirebileceksiniz.
Yatlagezi.com olarak boğazda yat kiralama hizmeti aldığınız da görmüş geçirmiş kaptanlarımız sebebiyle en çok şekilde sizleri gezdirip ve yüzme turları ile İstanbul’un güzelliklerinin tadına varabileceksiniz. bütün isteklerinizi bize ilettikten aksi hâlde çalışmalara başlar okunuşu etkinlik gününe genişliğinde anık ederiz.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *